,,Dostęp i odmowa dostępu do informacji publicznej – 26/27.09.2024 r. – kompleksowe omówienie zasad realizacji wniosków o udostępnienie informacji publicznej”

Kategoria: Szkolenia

Rekomendacje na temat firmy Piotra Sitniewskiego

Podziel się z nami swoją opinią na temat współpracy z firmą Piotra Sitniewskiego lub przeczytaj rekomendacje pozostawione przez innych użytkowników. Dowiedz się, dlaczego warto podjąć z nami dialog i jakie korzyści odniesiesz z udziału w organizowanych przez nas szkoleniach.

 

referencje-08
referencje-07
referencje-09
referencje-10
referencje-11
referencje-13
referencje-12
referencje-15
referencje-14
referencje-16
referencje-17
referencje-18
referencje-19
referencje-01
referencje-20
referencje-02
referencje-03
referencje-04
referencje-05
referencje-06

 

 

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych o Szkoleń. Instytucja edukacyjna m.st. Warszawy.

Uczestnikami zajęć byli warszawscy dyrektorzy szkół i jednostek oświatowych. Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie - wykładowca w sposób rzetelny i zrozumiały przedstawiał zagadnienia, na bieżąco odpowiadał na pytania, udzielał praktycznych wyjaśnień".

 

Główny Urząd nadzoru budowlanego

,,Usługa szkolenia zrealizowana została z należytą starannością. Z całą rzetelnością można polecić firmę ,,Piotr Sitniewski. Szkolenia i ekspertyzy" jako realizatora rzetelnych i profesjonalnie przeprowadzonych szkoleń".

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

,,Usługa szkolenia zrealizowana została z należytą starannością. Z całą rzetelnością można polecić firmę ,,Piotr Sitniewski. Szkolenia i ekspertyzy" jako realizatora rzetelnych i profesjonalnie przeprowadzonych szkoleń".

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

,,Prowadzący szkolenie zaprezentował wysoki stopień profesjonalizmu, umiejętności dydaktycznych i kultury osobistej. Wykazał się bardzo dużą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem zawodowym.".

Urząd miasta Olsztyna

,,Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym". ,,Wiedza i umiejętność aktywnego prowadzenia zajęć zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników".

Instytut Pamięci Narodowej

,,Trener Piotr Sitniewski wyróżnił się wysoką wiedzą i kompetencjami , wykazał otwartość i gotowość do wyjaśniania wątpliwości".