Bezpłatne szkolenie dla NGO’s

kreatywne-podlasie1,,Wykorzystanie narzędzi informatycznych do zarządzania projektami”

Projekt skierowany jest do organizacji pozarządowych i grup nie formalnych z Białegostoku, jak i województwa. Szkolenia obejmują wykorzystanie nowych technologi by ułatwić codzienną pracę, jak i zwiększyć możliwości Naszych organizacji.

Najbliższe szkolenie już w tą sobotę (22.10.2016), w godzinach 10-16 (w biurze projektu) – tematem jest Wykorzystanie narzędzi informatycznych do zarządzania projektami”

kontakt: Mariusz Kozłowski; Stowarzyszenie Kreatywne Podlasie; tel. 517 448 756

Narzędzia zarządzania projektami zostaną zaprezentowane pod kątem ich przydatności do różnego rodzaju projektów. Wybrane rozwiązania będą dopasowane do oczekiwań uczestników spotkania – w zależności od skali, struktury i złożoności działań w ich projektach. Przy wyborze narzędzi ważne będą też inne parametry, takie jak liczba interesariuszy, struktura zarządzania, przepływy zasobów, przeciętny poziom kompetencji cyfrowych w zespole. Warsztat będzie skoncentrowany na narzędziach najbardziej dopasowanych do potrzeb członków grupy zajęciowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań bezpłatnych lub wymagających jednorazowego zakupu licencji.

Więcej na stronie wydarzenia: link